Myjki parowe są oszczędnymi i wydajnymi urządzeniami parowymi, nadają się doskonale do czyszczenia urządzeń przemysłowych, pomieszczeń sanitarnych i hal. Mają także zastosowanie do dezynfekcji i sanifikacji toalet w hotelach - restauracjach, klubach, dyskotekach i instytucjach użytku publicznego oraz szeroko pojętej gastronomii. Czyszczenie Oraz Dezynfekcja parą powierzchni bez detergentów, to idealny sposób usuwania mikroorganizmów i bakterii w warunkach przechowywania żywności.

Firmy Biura

Przy wykorzystaniu specjalnego osprzętu w łatwy sposób można wyprać wykładzinę i krzesła w biurze czy w sekretariacie
W Gastronomii
Przy pomocą parowych myjek czyścimy wszelkie urządzenia kuchenne, okapy, pochłaniacze, piekarniki, kuchnie i stoły z osadów tłuszczu i przypalonych pozostałości na piecach.
Sklepy / Witryny Sklepowe.
Dzięki swojej prostocie a zarazem zaawansowanej technologi wymycie witryny sklepowej to już nie dziesiątki litrów zużytej zbędnie wody. Od teraz mycie witryn sklepowych czy też oszkleń biurowców itp. odbywa się na sucho !!!.

Foto demonstracja możliwości Green Clean kierowana głównie dla firm,biur oraz dla domu. Więcej o tej ofercie znajdziecie w dziale oferta.