Logowanie

 • Green Clean
  Green Clean
  Serdecznie Witamy
  Jesteśmy firmą znajdującą się w Centrum Raciborza specjalizującą się w myciu pojazdów oraz praniu tapicerek meblowych i samochodowych
 • System Rezerwacji
  System Rezerwacji
  Nowy System Rezerwacji
  Od Października uruchomiliśmy nowy system rezerwacji usług myjni samochodowej Green-Clean.Jeśli chcesz być pewny że zostaniesz obsłużony nie czekaj i już teraz zarezerwuj termin w nowym systemie.
 • Green Clean Auto Myjnia
  Green Clean Auto Myjnia
  Usługi Dla Samochodu
  Usługi skierowane dla zainteresowanych czyszczeniem podstawowym i kompleksowym oraz konserwacja samochodu
 • Green Clean Dla Domu
  Green Clean Dla Domu
  Usługi Dla Domu
  Dla zainteresowanych tą dziedziną mamy przygotowaną ofertę w postaci prań tapicerek meblowych,dywanów,wykładzin,foteli,krzeseł i materacy
 • Green Clean Firmy
  Green Clean Firmy
  Firmy Biura Instytucje
  Green Clean świadczu usługi dla firm w postaci prań wykładin,krzeseł biurowych itp

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych specjalistycznych preparatów oraz myjek wysokociśnieniowych (para,woda) jesteśmy w stanie wyczyścić, niemal każdą elewację z zanieczyszczeń komunalnych, wykwitów wapiennych, mchów, porostów oraz pleśni. Prace te wykonujemy także na wysokości przy wykorzystaniu podnośnika koszowego lub rusztowania.

Poniżej przedstawiamy państwu foto i video z jednej z naszych prac. Jeśli mają państwo problemy z usunięciem tych zanieczyszczeń jesteśmy do państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić na wstępne oględziny oraz przeprowadzenie próby.

Mamy do dyspozycji dwie metody prania dywanu: na mokro oraz sucho. Pranie dywanów oraz wykładzin na sucho polega na dosłownym wydmuchaniu suchą parą brudu przy pomocy steamera parowego o ciśnieniu 8 bar. W sytuacji gdy dywan lub wykładzina nie nadaje się prania parą tzn jest u klienta pod szafą, nie można dostarczyć dywanu do nas, usługę wykonujemy u klienta w domu metodą parowo-ekstrakcyjną przy użyciu detergentu do prania dywanów metodą ekstrakcyjną

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA 9/10 PLN m2 (na miejscu) 10/11 PLN m2 (u klienta)

czas realizacji 24h - 48h ,  neutralizacja roztoczy i wszelkich innych zanieczyszczeń, dywan suchy  po paru godzinach !!!

Metoda parowa pozwala efektownie wyprać Fotele, Kanapy,Krzesła itp. 

Jak to się odbywa:

PAROWE PRANIE TAPICERKI JEST TERAZ BARDZIEJ SKUTECZNE NIŻ PRANIE EKSTRAKCYJNE !!! 

Na wstępie Mebel zostaje opsprayowany przy użyciu pompki z preparatem do prania tapicerki. W zależności od stopnia zabrudzenia zwiększamy dawkę preparatu. Następnie w specjalnych urządzeniach generujemy parę którą pierzemy tapicerki przy pomocy szczotki parowej i odsysamy specjalnymi odkurzaczami o zwiększonym ciągu ssania. Dzięki użyciu gorącej pary mamy meble wysterylizowane (para zabija roztocza) oraz nie przemoczone lekko wilgotne które w warunkach domowych już po paru godzinach są gotowe do użytkowania.

Idęntyczny proces odbywa się podczas prania tapicerki samochodowej

Czyścimy także tapicerkę skórzaną.

Zarezerwuj Termin

PROMOCJA 

PAROWE PRANIE TAPICERKI  JUŻ OD 25 PLN mb.

CENY KONKURENCYJNE - ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY I UMÓW SIĘ NA KONKRETNY TERMIN.  

Zalety prania parą:  efekt, neutralizacja roztoczy i wszelkich innych zanieczyszczeń.

Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej Pranie Tapicerki Meblowej

Mamy do zaoferowania państwu nową usługe parowego czyszczenia fug.Dla większości ludzi, czyszczenie fug w łazience lub kuchni nie jest na liście ulubionych rzeczy do zrobienia. Nikt nie lubi przeciągać zestawu środków czyszczących i spędzając dużą część czasu być tylko rozczarowanym i niezadowolonym z wyniku, nie wspominając już że są narażeni na wszelkiego rodzaje środki chemiczne i opary kwasów. Parowe ciśnieniowe czyszczenie fug to bezpieczniejszy sposób, aby twoja fuga wyglądała jak nowa, była czysta i zdezynfekowana. Czyszczenie parą to jest odpowiedź !!!