O Green Clean

Green Clean 47-400 Racibórz Ul.Ogrodowa 46

Green Clean Auto Spa - Myjnia Samochodowa / Profesjonalne Pranie Tapicerek i Dywanów

Serdecznie Witamy wszystkich odwiedzających nasze www. Jesteśmy firmą znajdującą się w Centrum Raciborza specjalizującą się w kompleksowym parowym praniu i czyszczeniu samochodów osobowych, pojazdów typ Van, Bus i ciągników TIR oraz w Parowym i Ekstrakcyjnym praniu tapicerek meblowych i dywanów, co nie znaczy że nie wykonujemy też innych usług związanych z czyszczeniem, myciem i usuwaniem. Na rynku znajdujemy się już 8 Rok. Przez lata poprzednie wypraliśmy i wyczyściliśmy dla klientów sporą ilość pojazdów oraz m2 powierzchni.

Po za główną usługą związaną z kompleksowym czyszczeniem pojazdów wykonujemy również usługi związane z czyszczeniem / myciem elewacji, banerów zewnętrznych / wewnętrznych, praniem kanap i dywanów u klienta, usuwaniem graffiti i plam oleju, usuwaniem naklejek, czyszczeniem witryn sklepowych i okien.

Po tych paru ciężkich latach działalności zaufało na wiele firm i instytucji dla których ciągle wykonujemy usługi związane z myciem pojazdów jak i praniem wykładzin w biurach firm czy też praniem materacy w ośrodkach oraz czyszczeniem banerów elewacji itp.
Za nami już 7 rok naszej działalności więc wypadałoby coś zmienić coś dodać coś zaproponować. Ta więc mamy w przygotowaniu nową strone, aplikacje mobilną do rezerwacji terminów i co najciekawsze to bonusy  w postaci kodów promocyjnych ukazujących sie co pewien czas na naszej stronie. System wdrażamy systematycznie i dostępny już jest przy pomocy www.Tak wiec serdeczne zapraszamy do skorzystania z naszych usług,

Pozdrawiamy Green Clean Auto Spa Racibórz

Localizacja

Green Clean - 47-400 Racibórz Ul.Ogrodowa 46

Opinie Google

Nasze najnowsze prace

Przykładowe zdjęcia